Menu
Menu

זגג בחיפה

אין בית או משרד שאין בו עבודות זכוכית לבצע מעת לעת. בין אם מדובר ברהיטי זכוכית, בשמשות בחלונות, במקלחונים, בדלתות מזכוכית או בזכוכית באופן אחר – אחת לכמה זמן נצטרך להשתמש באיש מקצוע המומחה בעבודה עם זכוכית.

אם אתם זקוקים לזגג בחיפה, "יעד שיפוצים ושירותים כלליים" עוסק בזגגות, בתיקונים ובשיפוצים לדירות ולמשרדים. הצוות שלנו מקצועי ומנוסה מאוד בכל סוגי השיפוצים, ועובד עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר, הכלים הטובים ביותר והחומרים האיכותיים ביותר. אנחנו מקפידים על עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ותמיד מכבדים את ההסכם שנערך עם בעל הדירה.

עבודות זכוכית, שיפוצים ועיצוב הבית

חומר הזכוכית הפך לפופולרי מאוד בעת המודרנית בכל הקשור לעיצוב הבית. הזכוכית נתפסת כחומר יוקרתי, נאה ומושך, שמעניק לבית מראה נקי ומינימליסטי. אנשים רבים עושים שימוש בעבודות זכוכית שונות בעת שהם משפצים או מעצבים את הבית שלהם, וזה ניכר בכל החללים הרלוונטיים: בסלון, בחדרי השינה, במטבח ובאמבטיה. קיימים חיפויים מזכוכית, דלתות מזכוכית, ריהוט מזכוכית, זכוכית בחדרי אמבטיה – ועוד.

עולם הזגגות מתחלק לכמה תחומים. הסוג המוכר ביותר לנו, הינו תיקוני חלונות. בנוסף, יש תיקוני דלתות מזכוכית. לפעמים, יש בבית רהיטים נוספים מזכוכית, כמו ויטרינה. יש בתים בהם תלויה מראה גדולה על הקיר. לפעמים תהיה למראה מסגרת יפה, ואם תשבר מומלץ להזמין זגג. בעבודת זגגות, מתקנים כל חפץ ורהיט מזכוכית שנשבר.

מה עושה הזגג?

איך למעשה מתנהלת עבודה של תיקון זכוכיות בקריות? אף זגג לא יחבר את חלקי הזכוכית שנשברו. כל זגג, יוציא ויזרוק את חלקי הזכוכית השבורים, ויכין משטח זכוכית חדש. זגגים בקריות, ייקחו מידות של המשטח זכוכית הרצוי, ויכינו משטח חדש. הזגג יוסיף ידית וצירים למשטח כאשר מכין דלת, או יכין מסגרת אלומיניום כאשר מדובר בחלון. לאחר שהמשטח יהיו מוכן, יתקין הזגג את המשטח החדש, במקום המשטח שנשבר.

איך מכינים משטח זכוכית?

איך זגגים בקריות מכינים משטח זכוכית? הליך הכנת הזכוכית, הוא הבסיס לכל עבודת זגגות בקריות.  את משטח הזכוכית מכינים על ידי מכשור מיוחד. את הזכוכית מייצרים מגולות או מקלונים של חומר מיוחד מרוכז, ממנו נוצר משטח הזכוכית. לרוב, הצבע יהיה שקוף, אך ישנם צבעים נוספים. את הצבע יבחר הזגג לפי ההזמנה. המכונה תייצר לוחות זכוכית. כאשר הלוחות יהיו מוכנים, יחתוך הזגג באמצעות מכונות חיתוך מיוחדים את הזכוכית לפי המידות הנדרשות. לעיתים, יכין הזגג הדפס על הזכוכית באמצעות טכניקות צריבה מתקדמות.  

תיקון ויטרינות:

ויטרינה, הינה ארון יקר העשוי מזכוכית. כל דפנות ודלתות הארון עשויות מזכוכית. כאשר נשברת הויטרינה, יש צורך בזגג מומחה שיתקן. תיקון ויטרינות, צריך להיעשות בזהירות ובעדינות. פעולה אחת לא עדינה, תפגע בכל הויטרינה. לכן, דרוש מומחה של תיקון ויטרינות בחיפה, אשריידע להסיר בעדינות את הדלת או הארון השבורים, ולשים משטח אחר  במקום המשטח השבור, ולהרכיב את הויטרינה מחדש.

תיקון דלתות זכוכית:

בבניינים רבים מותקנים דלתות זכוכית בכניסה אל הבניין. בדירות רבות, מותקנות דלתות זכוכית המפרידות בין הסלון, לבין המרפסת או החצר. מה עושים, כאשר אחד הילדים שובר בטעות את הדלתות, או שהרוח טורקת חזק מדי את הדלת, והזכוכית מתנפצת? לשם כך, יש זגגים בחיפה מומחים, אשר ייקחו את המידות המדויקות של הדלת, וייצרו העתק מדויק של הדלת. כמובן שהזגג יתקין ידית בדלת. כאשר הדלת תהיה מוכנה, יתקין הזגג את הדלת החדשה במקום הדלת השבורה.

 

הזגגות כאמנות

עבודה עם זכוכית מצריכה ידע, ניסיון ומיומנות. מדובר במלאכה לא פשוטה, שמבוצעת בעזרת ציוד מתקדם ודורשת יכולות רבות על מנת לבצע את החיתוך, העיצוב וההתקנה שלה באופן אסתטי ונכון. מכיוון שמדובר בעניין מורכב ושבבסיסו אינו זול מבחינה כלכלית, העבודה עם הזגג הנכון תחסוך לכם כאבי ראש ותעניק לכם שקט נפשי ובית מעוצב למשעי.

 

כל השיפוצים והתיקונים לבית

"יעד שיפוצים ושירותים כלליים" תבצע עבורכם את כל מלאכות הבית הרלוונטיות, לרבות זגגות ועבודות זכוכית. אם אתם מחפשים זגגים בחיפה, הצוות המיומן שלנו יוכל לספק לכם עבודת זכוכית נפלאה ובמחיר מתקבל על הדעת. צרו איתנו קשר בטלפון 054-6810100 או דרך הטופס באתר ונשמח להגיע לעזור לכם בהקדם.