חיתוך זכוכית עגולה

חיתוך זכוכית עגולה- עבודה למקצוענים בלבד 

הזכוכית נמצאת כמעט בכל מקום וכל תחום, אנו מוקפים בעשרות אלפי פריטים העשויים מזכוכית או משולבים בזכוכית. כיום אפשר ליהנות מעיצובים מעניינים ומאפשרויות אינסופיות שקשורות בשימוש בזכוכית. 

המהפכות הטכנולוגיות לאורך העשורים האחרונים שיפרה גם את תעשיית הזכוכית ובעוד בעבר אפשר היה להשיג אך ורק רהיטים או פריטים שמשולבת בהם זכוכית ישרה ודו מימדית, הרי שכיום אפשר גם להכין מראש משטחים של זכוכית מעוגלת וכך לאפשר הרבה יותר מבחר או מגוון של חפצי נוי ושילוב בעיצוב של הבית. מה שבאמת חשוב להקפיד ולשים אליו לב זה לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע שמתמחים בעיצוב, חיתוך או עבודה עם זכוכית. לא כל אחד יודע איך נכון לעבוד עם זכוכית, ועבודה לא נכונה עלולה להיות מסוכנת, למוצר, למי שבונה אותו ולמי שיזכה ליהנות ממנו בשלב מאוחר יותר. 


בחירה של זגג 

זגג טוב הוא איש מקצוע שמכיר את הזכוכית על בוריה ויהיה זה שיידע בדיוק איך לבצעעבודות חיתוך מורכבות, כולל חיתוך זכוכית עגולה, או כל פעולה מורכבת אחרת שנדרשת עבור הלקוחות. אם בעבר לא היה קל לעבוד עם זכוכית ולבצע חיתוכים מורכבים, הרי שכיום הזגגים הם אנשי מקצוע בעלי ידע, יכולת וניסיון והם כבר מכירים את הטכניקות הכי חדישות ומעודכנות לעבודה עם זכוכית. כיום הכנה של דלת זכוכית עגולה, למשל, אינה מורכבת ומסובכת כפי שהייתה בעבר ולכן הרבה מאד אנשים מעוניינים לשלב אלמנטים שקשורים בזכוכית בבתים שלהם. הזגגים מציעים שלל אפשרויות, פעולות ושירותים של שדרוג משטחי זכוכית שמשדרגים כל רהיט או פריט שהם משולבים בו ברחבי הבית. 


אילו עבודות יבצע הזגג בעזרת זכוכית עגולה? 

כאמור – הזגג הוא זה שיידע בדיוק איך לעבד כל משטח זכוכית לשביעות הרצון של הלקוח. כיום למשל, מאד נפוץ ומקובל לרכוש שולחן סלוני או שולחן לפינת האוכל עם זכוכית עגולה לשולחן. חשוב לקחת את המידות המדויקות ואין ספק שמשטח הזכוכית יוסיף הרבה מאד יופי ויוקרה לשולחן כולו. אפשרות נוספת היא בחירה של זכוכית ויטרינה עגולה שתהפוך את המזנון או הוויטרינה בסלון להרבה יותר יפים ומעניינים, כאלה שבאמת לא רואים בכל מקום. החוכמה האמיתית היא למצוא את המקומות המעניינים והייחודיים שבהם אפשר לשלב זכוכית עגולה שטופלה מקצועיות יתרה וללא ספק התוצאה הסופית תהיה שונה באופן מהותי בין זכוכית בצורת עיגול לבין משטח זכוכית בכל צורה אחרת. 

מה שחשוב זה לראות עבודות קודמות של הזגג על מנת להבין לעומק את מידת המקצועיות שלו וכך לקבל את ההחלטה הנכונה עבור העבודה המשולבת זכוכית שעל הפרק. 


מחפשים איש מקצוע לעבודות זכוכית מורכבות? הגעתם לכתובת הנכונה! 

חברת יעד שיפוצים, עם ותק של מעל 40 שנה בתחום – היא הכתובת הנכונה לביצוע עבודות זכוכית מאתגרות שמשלבות טכנולוגיות מתקדמות! אצלנו תמצאו את כל סוגי העבודות לבית ברמה גבוהה ועם חומרי גלם מעולים! ליצירת קשר חייגו למספר – 054-6810100 או ל- 052-7972661. לחלופין, אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן ולקבל מידע נוסף אודות עבודות הזכוכית שאנו מציעים.